Pořiďte si Galaxy S4 Zoom a získejte půl roku připojení k Internetu a zpracování 50 fotografií zdarma!

Pro zájemce o Samsung GALAXY S4 zoom je připravena speciální nabídka. Jedinečný smartphone s 10x optickým zoomem, Samsung GALAXY S4 zoom, bude nyní k dostání včetně Vodafone SIM karty s internetem na 6 měsíců zdarma a voucherem na 50 fotografií.

Praha 19. srpna 2013 – Samsung pro své zákazníky připravil nabitý balíček volání, mobilních dat a fotografování v nejvyšší kvalitě. Již tento týden přidává ke každému prodanému kusu GALAXY S4 zoom předplacenou SIM kartu Vodafone s kreditem 200 Kč a mobilním internetem na 6 měsíců zdarma. Zákazníci zároveň v balení naleznou voucher na vyvolání 50 fotografií v prémiové kvalitě o velikosti 10×15 cm od společnosti Fotolab.cz. Nic tak nebrání v tom, aby si Samsung GALAXY S4 zoom vychutnali naplno, to znamená volali, surfovali po internetu a fotili ve vysoké kvalitě. Speciální balíček bude k dostání u vybraných prodejců do vyprodání zásob.

Bundle

Samsung GALAXY S4 zoom je nové revoluční zařízení, které v sobě spojuje to nejlepší z výkonného chytrého telefonu Samsung GALAXY S4 a vysoce kvalitního kompaktního fotoaparátu. Můžete s ním volat a zároveň pořizovat kvalitní fotografie díky 10násobnému optickému zoomu, CMOS snímači s rozlišením 16 Mpix, optickou stabilizací obrazu, xenonovým bleskem a možností nastavení ISO až 3200.

Samsung_GALAXY_S4_zoom

Z hlediska mobilních vlastností se vyznačuje operačním systémem Android Jelly Bean 4.2, dvoujádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz nebo řadou funkcí charakteristických pro Samsung GALAXY S4. Více informací o produktu naleznete na www.samsung.cz.